DE UK SK CZ

Partneři

La CREATIVA - výroba umeleckých tort

www.dorterie.cz

Báječné torty La Creativa od Moniky Brukové, ktorá je ako ich dizajnérom, tak aj tvorcom. Všetky korpusy a krémy tvorí podľa vlastných receptúr a využíva iba overené a špičkové suroviny.

Svadobné doplnky a dekorácie

www.svatebni-doplnky.cz

Firma Svadobné doplnky s.r.o. ponúka široký výber svadobných dekorácií a doplnkov (servítky, sviečky, stuhy, poťahy, organzy, krabičky na výslužky, knihy hostí, balóniky, dekoračné brošne, figúrky na tortu, ...). Súčasne zaisťuje aj aranžérske služby. Aranžujú svadobnej tabule, kostoly, obradné miestnosti a ďalšie priestory ako vnútorné tak vonkajšie. Všetky dekorácie navrhnú na mieru.

Laris Design - tvorba svadobných oznámení

www.svatba-oznameni.cz

Grafické štúdio Laris Design zamerané na tvorbu a tlač svadobných oznámení Vám prináša inovácie vo svete svadobných oznámení. Široká a skutočne rozmanitá ponuka svadobných oznámení uspokojí požiadavky takmer každého nádejného novomanželského páru. V ponuke sa nachádza cez 200 jedinečne graficky spracovaných návrhov oznámenia, ktoré sú plne prispôsobiteľné.

Madora - Svadobné šaty

www.madora.cz

Firma vyrába svadobné šaty od roku 1992. Okrem svadobných šiat predáva tiež materiály na svadobné šaty, ako satény, šifóny, čipky, aplikácie, rôzne porty atď

Svadobný salón MAGGIE

www.1-svatebni-saty.cz

Svadobný salón Maggie predstavuje kolekcia elegantných exkluzívnych šiat americkej svetovo preslávené značky Maggie Sottero. V predajni v Prahe si môžete vyberať zo širokej ponuky svadobných a spoločenských šiat či už na kúpu či iba na zapožičanie.

Kyoprint.cz - svadobné oznámenia

www.kyoprint.cz

Kyoprint.cz ponúka internetový predaj svadobných oznámení a novoročeniek. Je možné vyberať z 22 katalógov, kde sa nachádza viac ako 1000 druhov svadobných oznámení, svadobných priania a pozvánok. Samozrejmosťou je tiež zhotovenie individuálneho svadobného oznámenia podľa priania zákazníka. Okrem iného sa firma zaoberá tvorbou vizitiek, kalendárov, diárov, pečiatok a promočných alebo smútočných oznámení.

Cat's Models - obchod a odevné salón v centre Plzne

www.catsmodels.cz

Cat 's Models ponúka široký sortiment látok pre spoločenské a svadobné šaty, látky na blúzky, kostýmy, tanečné kostýmy atď Súčasťou ponuky je tiež galantérny tovar, nite a strihy Burda.

Salon Kateřina

www.salonkaterina.cz

Požičovňa a predajňa spoločenských a svadobných šiat a rôznych doplnkov. V ponuke majú aj šaty americkej značky Ever-Pretty. Zo spoločenských udalostí sa zameriavajú najmä na tanečné, plesy, koktaily a návštevy iných podobných podujatí.

Svadobné štúdio Merry´s Day

www.svatebnistudio.net

Svadobné štúdio Merry 's Day v Telči ponúka prevažne svadobné a spoločenské šaty značky Jasmine Bridal. Šaty sú navrhované podľa najnovších trendov. Sú vyrábané z najluxusnejších materiálov (satén, taft a francúzska čipka) a sú zdobené Swarovského kameňmi. Svadobné štúdio taktiež zaisťuje kompletnú svadbu na kľúč podľa vašich prianí, snov a požiadaviek.

Svadobné štúdio VISION

www.svatebnistudiovision.cz

Svadobné štúdio VISION zabezpečuje požičiavanie a predaj svadobných a spoločenských šiat, svadobných poťahov na stoličky a doplnkov. V salóne nájdete šaty, ktoré odhalia Vašu výnimočnosť. Extravagantné, alebo klasické, všetky tvorené s veľkou starostlivosťou a dokonalou presnosťou, ktorých hlavným cieľom je naplniť všetky Vaše túžby a sny.

Svadobný fotograf Daniel Korol

www.fotografovanisvateb.cz

Fotograf Daniel Korol ponúka zhotovenie exkluzívnych fotografií z vašej svadby. Fotografie sú obstarávané profesionálnym vybavením značky Nikon, vrátane vysoko svetelných originálnych objektívov. Tie zárukou dokonalej kresby aj presvetlenie tak tmavých priestorov, akými sú napríklad kostoly, kaplnky alebo obradná sieň Vlasskeho dvora v Kutnej Hore. Fotografuje tiež maturitné plesy, promócie, krstiny a spoločenské oslavy.

Internetový obchod Svatební ráj

www.svatebni-raj.cz

Internetový obchod s ponukou viac ako 3000 produktov, so všetkým, čo sa svadby a vysnívaného svadobného dňa týka. Nájdete tu širokú ponuku svadobné bižutérie a dekoračných predmetov na svadobný obrad, party alebo hostinu.

Kvety Levante

www.kvetiny-levante.cz

Kvety Levante Vám ponúka služby v oblasti kvetinových dekorácií a väzby kvetín. Starajú sa o viazanie svadobné kytice a kvetinové dekorácie pre svadby, firemné akcie či do hotelov a reštaurácií. Dodávajú čerstvé kvety a vyrába sezónne dekorácie. Hlavnými pôsobisku sú predovšetkým Praha a stredné Čechy, ale po dohovore je možné pripraviť a dodať výzdobu aj do ďalších oblastí.

Svadobný salón Astrid

www.svatebnisalon.net

Ve svatebním salonu Astrid naleznete širokou nabídku svatebních a společenských šatů, obleky pro mládence i šaty pro družičky a svatební doplňky. Současná nabídka čítá okolo 100 modelů různých stylů, barev a velikostí. Svatební šaty si můžete i zapůjčit. V nabídce jsou šaty světoznámých značek: Sposa Toscana, Enzoani, Jasmine, Blue, Romantica, St. Patrick, Colet a další.

E-shop www.SVATEBNIZBOZI.cz

www.svatebnizbozi.cz

E-shop ponúka bohatý výber z rozmanitých svadobných dekorácií a svadobných doplnkov. Doplnky pre výzdobu svadobných áut, tipy, rady, vychytávky a inšpirácie! V našom e-shope nájdete nevyhnutné svadobné dekorácie ako napríklad organzy a organzové stuhy, prestieranie, obrusy, obrúsky a menovky na svadobný stôl a mnoho ďalšieho.

Svadobný salón Agentura Thalia

www.agenturathalia.cz

Svadobné salón Agentúra Thalia sa zaoberá poradenstvom, požičiavaním svadobných šiat, svadobných poťahov a dekorácií. Organizuje a zabezpečuje svadby, rodinné i firemné oslavy, večierky, prezentácie či iné akcie.

Svadobný salón Grace

salon-grace.cz

Svadobný salón Grace poskytuje budúcim nevestám kompletný servis v oblasti svadobných šiat a doplnkov. Ponúka na predaj krásne modely svadobných šiat za priaznivé ceny. Vybrané modely ponúkajú tiež len na zapožičanie. Okrem šiat tu nájdete aj pestrú ponuku svadobných doplnkov - podväzky, závoje, krištáľovú Jablonecku bižutériu.

Kaderníctvo a kozmetické štúdio AWUE

www.awue.cz

Kozmetické štúdio AWUE ponúka kozmetické ošetrenie pleti kvalitnými prípravkami svetovej značky DERMATOLOGIC, kaderníctvo vrátane spoločenských a svadobných účesov, predlžovanie a zahusťovanie vlasov, manikúru a modeláž gélových nechtov, predlžovanie rias a predaj kozmetických prípravkov.

Nejkrásnější svatba - centrum svadobné dekorácie

www.nejkrasnejsi-svatba.cz

Najväčší výber v odbore svadobné dekorácie a svadobné výzdoby. V ponuke sú tiež svadobné oznámenia, svadobné obrúčky, svadobné dekorácie na auto, darčeky pre svadobných hostí a požičovňa luxusných svadobných doplnkov.

Keramika Kamila - svadobné oznámenia z keramiky

www.oznameni.eu www.keramikakamila.cz

Originálne keramické svadobné oznámenia v darčekovom balení. Rôzne motívy a prevedenie. Ponúkame tiež oznámenie o narodení dieťaťa, PF priania a iné oznámenia na želanie.

Cukrárstve a pernikářství Pusinka

www.cukrarna-pusinka.cz

Cukrárstve a pernikářství Pusinka, Váš dodávateľ slávnostných tort a kompletných sladkostí na svadby a oslavy s viac ako 22 ročnou tradíciou.

Svadobná agentúra Priscila

www.agenturapriscila.com

Svadobná agentúra Priscila zabezpečuje predovšetkým svadby na kľúč a koordináciu svadobného dňa. Okrem iného sa tiež postará o zapožičanie svadobného auta a svadobných dekorácií.

Reštaurácia Hliněná bašta

www.hlinenabasta.cz

Reštaurácia Hlinená bašta je prvou modernou stavbou z nepálenej hliny v Čechách. Ponúka pochúťky z českej i medzinárodnej kuchyne pripravené vždy z čerstvých surovín. Vyberať si môžete predovšetkým zo špecialít pripravených z čerstvých morských rýb či morských plodov a najrôznejších steakov. Reštaurácia je tiež ideálny na organizovanie svadobných obradov, hostín a osláv.

Penzion nad oborou

www.penzion-nad-oborou.cz

Penzión nad oborou ponúka komfortné ubytovanie v Hradci Králové neďaleko centra. Je umiestnenie v citlivo zrekonštruovanom statku z 19. storočia.

Hotel SPORT Zruč****

www.hotelsportzruc.cz

Hotel SPORT Zruč **** sa nachádza na okraji obce Zruč-Senec v pokojnej zalesnenej oblasti v blízkosti mesta Plzne. Hotel je situovaný priamo v športovom areáli, ktorý ponúka široké využitie, ďalej je súčasťou reštaurácie s terasou, salónik, konferenčné priestory, kozmetický salón a tiež relaxačné centrum (fitnes, sauna, whirlpool, masáže). Okrem iného ponúka možnosť organizovania svadby v sále určenom pre 80 osôb.

Den "D"

www.den-d.com

Svadobná agentúra Den "D" Vám pomôže pripraviť svadbu podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Zariadi na svadbu všetko potrebné - pozvánky, miesto hostiny aj samotný obrad, výzdobu, svadobné torty a koláčiky, hudbu, zapožičia auto vrátane vodičov a fotografa. Samozrejmosťou je kompletná starostlivosť o nevestu - od výberu svadobných šiat a doplnkov po líčenie a kaderníka.

Hotel Panorama****

www.hotelpanorama.eu/Ubytovani/

Štvorhviezdičkový Hotel Panorama sa nachádza na okraji mesta Rychnov nad Kněžnou v podhorí Orlických hôr. Je ideálnym miestom pre ubytovanie, relaxáciu, konanie firemných akcií, rodinných osláv, svadieb a rautov. Oddýchnuť si môžete vo wellness centre s krytým bazénom, v saune a pri masážach.

Hotel Gregor***

www.hotelgregor.cz

Hotel Gregor v Brne Modřiciach Vám ponúka organizovanie firemných akcií, osláv a svadieb. K dispozícii je WI-FI pripojenie pre hostí zdarma.

Penzión Smolotel

www.smolotel.cz

Penzión Smolotel sa nachádza v obci Smolotely neďaleko Orlickej priehrady. Súčasťou penziónu je reštaurácia s letnou terasou, ktorá ponúka široký výber minútkových jedál. Prostredie reštaurácie je tiež vhodné pre rodinné oslavy, výročia a svadby.

Zámok Loučeň

www.zamekloucen.cz

Romantický zámok Loučeň s rozľahlým parkom, labyrintáriem a celým radom ďalších zaujímavostí, sa nachádza v prekrásnom prostredí neďaleko Prahy. Zámocký hotel ponúka aj možnosť usporiadania svadobných obradov, firemných akcií a kongresov.

Svadobný salón U Zámku

www.uzamku.cz

Svadobný salón U Zámku ponúka svadobné šaty popredných zahraničných a českých módnych návrhárov (predovšetkým značky Elizabeth Passion, Vanessa, Venus bridal, Davids bridal, Hadassa, Duber, madora, Romantica a ďalšie). Ďalej ponúka najrôznejšie svadobné doplnky a dekorácie od stúh cez ozdoby do vlasov po dekorácie na autá. Pre nevesty a družičky je k dispozícii svadobné obuv v bielej a krémovej farbe. Súčasťou ponuky tiež svadobné oznámenia a svadobné obrúčky.

Svadobný Rolls-Royce

www.svatebni-rollsroyce.cz

Prenájom historických predĺžených limuzín Rolls Royce silver shadow v bielej a čiernej farbe ku svadobným a spoločenským účely. Vozidlo je dlhý 6,5 metra a pohodlne sa do neho zmestí 6 osôb + vodič. Prenájom možný po celej republike, chodievame aj do zahraničia.

Svadobný DJ Jaromír Šmída

www.svatebnidj.cz

Jaromír Šmída pôsobí ako svadobný dj od roku 1999 a za sebou okolo 150 svadieb. Podľa priania a dohováranie zaistí hudobný repertoár a špeciálne hudobné požiadavky.

Kvetinový salón Sissi

www.kvetinovysalonsissi.cz

Kvetinový salón Sissi sa nachádza kúsok od námestia v Lysica. Jedná sa o predajňu a požičovňu dekorácií na oslavy. Zároveň sa zaoberajú výrobou kvetinových aranžmánov a dekorácií na zákazku, zdobením osláv a rodinných akcií. Špecializujú sa tiež na svadobné floristiku, zaistí kompletnú kvetinový servis pre Váš svadobný deň, vyrobí kvetinové šperky a zaistí svadobné doplnky.

NEWPORT CAR prenájom vozidiel pre všetky príležitosti

www.newportcar.cz

Firma NEWPORT CAR ponúka prenájom vozidiel s vodičom na rôzne akcie ako sú svadby, jubileá, promócie, firemné rokovania, romantické prechádzky a výlety ... Ako jediní v SR ponúka možnosť prenájmu luxusnej limuzíny Rolls Royce Silver Seraph. Druhým výnimočným autom v ponuke je sedemmiestny Volkswagen California Beach.

Zámok Zalužany

www.zamekzaluzany.cz

Renesančný zámok Zalužany sa nachádza v pokojnom prostredí stredných Čiech neďaleko Příbrami. Zámok ponúka neobyčajnú atmosféru bez účasti turistov a verejnosti a je sprístupnený iba pre svadby. Svadobné obrady sa konajú celoročne každú sobotu od 10:00 do 13:00 hod vo svadobnom salóniku s kapacitou pre maximálne 50 osôb.

Svadobný fotograf Pavel Zahálka

www.fotograf-olomouc.com

Pavel Zahálka je fotograf, ktorý Vám ponúka zhotovenie veľmi originálnych a nápaditých svadobných fotografií. Je veľmi komunikatívny a otvorený, preto je atmosféra pri fotení vždy veľmi uvoľnená a dáva tak možnosť vzniku prirodzeným fotografiám. Fotograf sa zameriava prevažne na Olomoucký kraj, ale nebráňte sa aj väčším mestám ako Brno a Ostrava a ich okolia.

VideoBoS

www.videobos.cz

VideoBoS ponúka výrobu dokumentárnych a prezentačných videoprogramov pre firmy a obce. Ďalej ponúka služby pre verejnosť - záznamy svadieb, promócií, súkromných osláv, rodinných udalostí, prepis 8mm filmov na DVD, prepis rôznych formátov videa na DVD. Zaoberá sa tiež spracovaním rodinných nahrávok vrátane strihu, ozvučenie, titulku a uloženie na DVD.

Svadobné kytice.cz

www.svatebnikytice.cz

Svadobné kytice.cz ponúka vatičkované svadobné kytice a kompletný svadobný kvetinový servis. Samozrejmosťou aj lacnejšie voľne viazané svadobné kytice. Pri tvorbe návrhu a realizácii svadobné kytice je braný ohľad na svadobné šaty. Ďalej z kvetinového svadobného servisu ponúka vankúšik na svadobné obrúčky, kvetiny na svadobné účesy a kvetinové dekorácie na svadobné torty.

Svatba.cz - "Partner pre ten dôležitý deň"

www.svatba.cz